Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Плетени Миди маслинест фустан
Миди маслинест фустан
Миди маслинест фустан Миди маслинест фустан Миди маслинест фустан Миди маслинест фустан

Миди маслинест фустан

600 МКД

Големина: M

Бренд: непознат

Град: Скопје

Материјали: полиестер волна

Ознаки: тесно фустаче припиено маслинесто

Додадено: 2.1.2021

Прегледи: 109

2

Припиено маслинесто фустанче со ролка долго до над или под колена во зависност од висината. Фустанчето е во одлична состојба, затоа што е многу малку носено. • размени не правам • за било какво инфо пишете ми порака

shkafoteka

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3