Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Туника-фустан
Туника-фустан Туника-фустан Туника-фустан Туника-фустан Туника-фустан

Туника-фустан

200 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: -----

Ознаки: -----

Додадено: 6.1.2021

Прегледи: 55

0

Танка растеглива туника-фустан со гол грб, 78см должина, S/M величина

VioletaS

255
0

Членот го следат

144

Членот ги следи

8