Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Мажи Палто Топла машка јакна
Топла машка јакна
Топла машка јакна Топла машка јакна Топла машка јакна Топла машка јакна

Топла машка јакна

350 МКД

Големина: XL

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: јакна

Ознаки: фатирана

Додадено: 6.1.2021

Прегледи: 89

0

Фатирана многу топла јакна. Кратко носена

zakisitnik

271
6

Членот го следат

221

Членот ги следи

7