Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimski skijacki pantaloni
Zimski skijacki pantaloni Zimski skijacki pantaloni

Zimski skijacki pantaloni

ПРОДАДЕНО

Големина: L

Бренд: aldica

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: zima skijacki pantaloni

1
0

Zimski skijacki / borderski pantaloni Aldica so postava, mnogu kavlitetni I super za skijanje ili bordanje. Od struck do kraj na nogavica ima 107 cm. Poliester.

Додадено: 12.1.2021 Прегледи: 108

Happy_men

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2