Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

фустан
фустан фустан фустан фустан фустан

фустан

950 МКД

Големина: 38

Бренд: motivi

Град: Скопје

Материјали: вискоза трико памучно

Ознаки: хххх

Додадено: 17.1.2021

Прегледи: 134

0

Фустанче од многу пријатен материјал, со боите на небото и земјата (сина и кафена) со убав дезен. За љубителите на индијанскиот стил има тенки врвки на ракавите и под градите (ако сакате да ги користите)налик на кожички. Должината е над колена . Убаво стои и е за сите прилики, и одговара во секое годишно време. Ова фустанче речиси и не е носено

MODA55

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0