Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Pull&Bear сако
Pull&Bear сако Pull&Bear сако

Pull&Bear сако

300 МКД

Големина: 38

Бренд: pull&bear

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сако блејзер портокаловосако

Додадено: 28.1.2021

Прегледи: 268

14
0

Шортокалово сако од Pull&Bear, одличен избор да додате боја на монохроматски бизнис кежуал аутфит.

happilyblue

0
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0