Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Плетени Nov mašinski pleten fustan vel.34/36/38*Razmeni
Nov mašinski pleten fustan vel.34/36/38*Razmeni
Nov mašinski pleten fustan vel.34/36/38*Razmeni Nov mašinski pleten fustan vel.34/36/38*Razmeni Nov mašinski pleten fustan vel.34/36/38*Razmeni

Nov mašinski pleten fustan vel.34/36/38*Razmeni

900 МКД

Бренд: eu

Град: Кочани

Материјали: likra pamuk

Ознаки: fustan nov kafen 34/36/38 xs/s/m

Состојба: ново без етикета

Додадено: 7.2.2021

Прегледи: 240

1

Nov preubav fustan. Pozadi so šlic. Povelete dimenzii: Širina na gradi 42-58cm. Dolžina 113cm. Rastegliv,mašinska pletka. Boičata kafeno zlatesta. *Razmena 1100den.

garderoba5

207
0

Членот го следат

91

Членот ги следи

89