Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Svecen fustan
Svecen fustan Svecen fustan Svecen fustan

Svecen fustan

600 МКД

Големина: 38

Бренд: italianski

Град: Виница

Материјали: //

Ознаки: //

Додадено: 2.3.2021

Прегледи: 125

1

Fustanot e kupen I nosen za svadba potpolno Nov.Interesna kombinacija na rastegliv tul I strec potfustan-preubav boja mnogutemno teget-crna.Dimenzii-gradi84-94cm,struk73-85,dolzina97cm.

LidiaKares

122
0

Членот го следат

39

Членот ги следи

20