Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Палто Сако Bershka aviator палто
Bershka aviator палто
Bershka aviator палто Bershka aviator палто Bershka aviator палто

Bershka aviator палто

300 МКД

Големина: 38

Бренд: bershka

Град: Кочани

Материјали: cotton

Ознаки: bershka jacket aviator

Додадено: 2.3.2021

Прегледи: 91

0

Bershka aviator палто. Палтото е носено, но во одлична состојба. Во маслинесто-зелена боја и метални детали.

Sany92

4
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

5