Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

ZARA fustan S PRODADENO
ZARA fustan S PRODADENO ZARA fustan S PRODADENO ZARA fustan S PRODADENO

ZARA fustan S PRODADENO

300 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: viskoza

Додадено: 9.3.2021

Прегледи: 243

2

Ubav leten trendi fustan kupen vo Zara. Mnogu prakticen i ubav. Super sostojba.

Hanadiell

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

17