Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Crven svetkav fustan
Crven svetkav fustan
Crven svetkav fustan Crven svetkav fustan

Crven svetkav fustan

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: //

Ознаки: //

Додадено: 12.3.2021

Прегледи: 128

3

Crven fustan na preramki so svetki. Midi dolzina pod kolena. Vo predniot del e otvoreno v. Go naracav od clenka na stranava no sirok mi e. Brojce 38, odgovara za M (S)

Izabela01

169
0

Членот го следат

52

Членот ги следи

26