Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Мини Не оштетено фустанче
Не оштетено фустанче
Не оштетено фустанче Не оштетено фустанче

Не оштетено фустанче

250 МКД

Големина: M

Град: Радовиш

Материјали: памук

Ознаки: фустан

Додадено: 12.3.2021

Прегледи: 55

0

Фустанот не е носен и не е оштетен , има патент од страната. За секоја пригода .

nswardrobe

6
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

9