Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Ново кратко фустанче и чизми
Ново кратко фустанче и чизми
Ново кратко фустанче и чизми Ново кратко фустанче и чизми Ново кратко фустанче и чизми

Ново кратко фустанче и чизми

1 МКД

Бренд: springfield

Град: Скопје

Материјали: вискоза

Ознаки: вискоза

Додадено: 23.3.2021

Прегледи: 198

2

НОВО тренди фустанче, прав модел може да се носи како фустан или како туника. Интересен дизајн, елегантен, кежуал - 300 денари. Малку носени чизми - Црни чизми на висока потпетица до коленица, одлично стојат со секаков тип/должина на здолниште и фармерки - број 37 - 600 денари.

MODA55

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0