Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

800 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: чипка, еко кожа

Ознаки: нема

Додадено: 25.3.2021

Прегледи: 75

0

Фустанот е облечен само 1. Преубаво стои. Од страната на долниот дел кој е чипка со постава има патент и позади на грбот кој е гол во делот на половината и кај бубрезите кој е со еко кожа Немав време за да го испеглам за да направам поубави слики.

Ketrin197672

15
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

5