Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Без ременчиња Нов сатенски фустан
Нов сатенски фустан
Нов сатенски фустан Нов сатенски фустан Нов сатенски фустан

Нов сатенски фустан

600 МКД

Големина: L

Град: Радовиш

Материјали: сатен

Ознаки: нов фустан

Состојба: ново без етикета

Додадено: 6.4.2021

Прегледи: 97

0

Нов сатенски фустан, никогаш не облечен. Без никакви оштетувања. Корсет е , уз тело. Ептен секси фустан , маслинесто зелена боја. Многу елегантен и уникатен.

nswardrobe

7
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

9