Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Massimo Dutti M
Massimo Dutti M Massimo Dutti M Massimo Dutti M Massimo Dutti M

Massimo Dutti M

500 МКД

Големина: 38

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: pamuk, elastin

Ознаки: novi

Состојба: ново без етикета

Додадено: 7.4.2021

Прегледи: 127

2

Bez apsolutno nikakva maana. Obleceni 5,6 pati. So sreden struk, se. 98% pamuk, 2 % elastin. Nezna praska boja. So site etiketi na niv, Massimo Dutti.

ivana0704

85
1

Членот го следат

27

Членот ги следи

12