Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Stradivarius jakna
Stradivarius jakna  Stradivarius jakna  Stradivarius jakna

Stradivarius jakna

300 МКД

Големина: 38

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: stradivarius jakna

Состојба: добра

Додадено: 8.4.2021

Прегледи: 319

6

Jakna od prirodna koza, kupena 4500, ja prodavam za 400 broj M

Roonna

27
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

29