Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Јакна Maslinesta bomber proletna jakna
Maslinesta bomber proletna jakna
Maslinesta bomber proletna jakna

Maslinesta bomber proletna jakna

350 МКД

Големина: 38

Бренд: lefties

Град: Скопје

Материјали: xxxx

Ознаки: xxxxxxxx

Состојба: многу добра

Додадено: 8.4.2021

Прегледи: 99

4

Mnogu sochuvana proletna jakna. Velichinata e M, no mozhe da odgovara i na L bidejkji e oversized

Mimi5880

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

13