Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Блузи Кошули Preubava unikatna kosulka so jakicki
Preubava unikatna kosulka so jakicki
Preubava unikatna kosulka so jakicki Preubava unikatna kosulka so jakicki Preubava unikatna kosulka so jakicki

Preubava unikatna kosulka so jakicki

550 МКД

Големина: 36

Град: Битола

Материјали: poliester

Ознаки: poliester

Состојба: ново без етикета

Додадено: 8.4.2021

Прегледи: 90

2

Sovrshena koshula so jakicki koi se apsoluten hit sezonava, navezeni so nezna monista i cvetovi vo 3D. Na rakavite nezen tul vlso pristojna golemina. Koshulta e nova, voopsto nenosena, poracana od internet bez moznost za zamena, platena 1090den. Odgovara isklucivo na s/36. Ja prodavam bidrjki mi e mala. Cena 550den

Angelinka

3
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

17