Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Sweetheart neckline топ
Sweetheart neckline топ Sweetheart neckline топ

Sweetheart neckline топ

500 МКД

Големина: M

Бренд: /

Град: Кочани

Материјали: 50%волна 50%акрил

Ознаки: долгракав блуза крем

Состојба: ново без етикета

Додадено: 9.4.2021

Прегледи: 94

2

Блузата е дадена како подарок. Не е носена, само е пробана. Во кремаста боја со ѕвонести ракави. Од страните има шлицови кои се високи до струкот.

Sany92

4
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

4