Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Fustan
Fustan Fustan Fustan Fustan

Fustan

150 МКД

Големина: 44

Бренд: mura

Град: Скопје

Материјали: cotton

Ознаки: 44

Состојба: многу добра

Додадено: 15.4.2021

Прегледи: 65

3

Formalen fustan. Dolzina do pod kolena. Vnatresno ima postava, a stranicno patent. Golemina: 44. Kako kov. Fustanot nema likra. Dimenzii: dolzina merena od ramo - 110 cm, dolzina merena od pazuva 88 cm, shirina od pazuva do pazuva - 51 cm, shirina gradi - 50 cm, shirina struk - 46 cm, shirina kolkovi - 52 cm. Bojata e neodredena, nekoja svetlo crvena nijansa, mnogu ubava.

Medine

13
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

7