Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Пантолони
Пантолони Пантолони Пантолони Пантолони

Пантолони

300 МКД

Големина: 38

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: ----

Состојба: ново без етикета

Додадено: 16.4.2021

Прегледи: 93

0

Нови пантолони, материјалот ем растеглив ем го стега телото, висок струк, на нив пишува L величина но помали се како за S/M димензии струк-38 колкови-42 должина-98

VioletaS

263
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

7