Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустан цветен
Фустан цветен

Фустан цветен

500 МКД

Големина: S

Град: Струмица

Материјали: лесен пролетен

Ознаки: шарен

Состојба: ново без етикета

Додадено: 19.4.2021

Прегледи: 103

1

Нов шарен фустан. Порачан од инстаграм. Се продава поради утнат број.

NadineSherry

11
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

9