Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Тиролка
Тиролка Тиролка Тиролка Тиролка

Тиролка

250 МКД

Големина: 40

Град: Прилеп

Материјали: ----

Ознаки: ----

Состојба: многу добра

Додадено: 24.4.2021

Прегледи: 86

2

Како ново фустанче-тиролче, нее поставено и нема растегливост како сафари платно е, М/L величина димензии гради-48 струк-42 должина-80

VioletaS

260
0

Членот го следат

131

Членот ги следи

7