Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустанче
Фустанче Фустанче

Фустанче

200 МКД

Големина: 40

Град: Прилеп

Материјали: ----

Ознаки: -----

Состојба: добра

Додадено: 30.4.2021

Прегледи: 140

2

Носено фустанче танок материјал каивчето е прицврстено на него M/L величина димензии гради-48 струк-42 должина-100

VioletaS

260
0

Членот го следат

131

Членот ги следи

7