Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Корсети
Корсети Корсети Корсети Корсети

Корсети

ПРОДАДЕНО

Големина: M

Град: Гевгелија

Материјали: ликра памук

Ознаки: корсет ново топ

8
0

Корсети во секакви бои и димензии. Лично јас ги шијам.Материјалот е памучен и е со многу ликра. Преубаво стојат залепени за тело. Вие си одбирате боја и ми пишувате димензии. Цената е премногу поволна :)

Додадено: 10.5.2013 Прегледи: 676

Drdorka

41
0

Членот го следат

98

Членот ги следи

45