Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Маици Kosula/maicka MANGO
Kosula/maicka MANGO
Kosula/maicka MANGO Kosula/maicka MANGO Kosula/maicka MANGO Kosula/maicka MANGO

Kosula/maicka MANGO

350 МКД

Големина: S

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: многу добра

Додадено: 3.5.2021

Прегледи: 60

0

Kosula/maica MANGO, broj: S. Oblecena samo 2-3 pati, bez nitu edna maana, bukvalno kako nova.

vesna1234

91
0

Членот го следат

88

Членот ги следи

8