Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Fustan/tunika
Fustan/tunika Fustan/tunika

Fustan/tunika

400 МКД

Големина: 38

Бренд: ..

Град: Кичево

Материјали: ..

Ознаки: ...

Состојба: многу добра

Додадено: 6.5.2021

Прегледи: 39

0

Mini fustan so 3/4 rakavi, crno so sivo, rakavite se prozirni, moze i kako tunika da se nosi, na nego pisuva xl 😄, ama definitivno e za s ili m

Sunsetkiss

2
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

6