Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустанче
Фустанче Фустанче Фустанче

Фустанче

300 МКД

Големина: 46

Град: Прилеп

Материјали: ---

Ознаки: -----

Состојба: многу добра

Додадено: 9.5.2021

Прегледи: 205

3

Скоро ново фустанче, горе како кошула долу плисе, XXL/XXXL величина нема растегливост димензии гради-52 струк-50 должина-88

VioletaS

263
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

7