Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Мини PRETTYLITTLETHING novo so etiketa
PRETTYLITTLETHING novo so etiketa
PRETTYLITTLETHING novo so etiketa PRETTYLITTLETHING novo so etiketa PRETTYLITTLETHING novo so etiketa PRETTYLITTLETHING novo so etiketa PRETTYLITTLETHING novo so etiketa

PRETTYLITTLETHING novo so etiketa

1500 МКД

Големина: 34

Град: Скопје

Материјали: xx

Ознаки: xx

Состојба: ново со етикета

Додадено: 13.5.2021

Прегледи: 202

0

Ist kako na oficijalnata slika. Na moite sliki bojata e mn potemn. Nemozam da ja dolovam vistinskata boja. Nov so etiketa. Naracan e kako broj 36 no definitivno e za 34 i zatoa e na prodazba. Platen 25 funti + 6.99 shiping = 2400 den.

fineliving

147
0

Членот го следат

103

Членот ги следи

42