Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Блузи Кошули Koshula so malo oshtetuvanje
Koshula so malo oshtetuvanje
Koshula so malo oshtetuvanje Koshula so malo oshtetuvanje Koshula so malo oshtetuvanje

Koshula so malo oshtetuvanje

150 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: koshula

Состојба: многу добра

Додадено: 13.5.2021

Прегледи: 74

1

Koshula so malo oshtetuvanje. Kaj edniot rakav e malku ( okolu 2 cm) otparana se gleda na vtorata i fotogradija poradi toa e po cena od 150 denari.Velicina 48 pisuva na nea, no odgovara i na L velicina. Materijal 100% Polyester. Designed in Germany. Made in Macedonia. Proizvedena e vo Makedonija. Shirina od ramo do ramo 38 cm, dolzina od vratot do dolu 62 cm. Dolzina na rakav 55 cm, shirina na rakav 16 cm.

SMA215

96
0

Членот го следат

56

Членот ги следи

129