Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Останато Фустанче или туника
Фустанче или туника
Фустанче или туника Фустанче или туника Фустанче или туника Фустанче или туника

Фустанче или туника

300 МКД

Големина: 37

Град: Прилеп

Материјали: ----

Ознаки: ----

Состојба: многу добра

Додадено: 14.5.2021

Прегледи: 81

2

Растегливо скоро ново фустанче или туника, S/M величина, 90см должина

VioletaS

263
0

Членот го следат

135

Членот ги следи

7