Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Фустани Формални Uste edna rapsodija vo sino (500)
Uste edna rapsodija vo sino (500)
Uste edna rapsodija vo sino (500) Uste edna rapsodija vo sino (500) Uste edna rapsodija vo sino (500) Uste edna rapsodija vo sino (500) Uste edna rapsodija vo sino (500)

Uste edna rapsodija vo sino (500)

700 МКД

Големина: 48

Бренд: top

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: fustan, svecen

Состојба: многу добра

Додадено: 18.5.2021

Прегледи: 195

4

Preubav model, dolniot del cel leleav, so postava. Efektna toka so mnogu ubavi redici paspuli okolu nea, pod gradite. Nadolu se siri, materijalot prijaten za kozata. Nosen ednas, kako od dukjan.

Valeria5

58
0

Членот го следат

68

Членот ги следи

0