Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

St oliver sako
St oliver sako St oliver sako St oliver sako St oliver sako

St oliver sako

2000 МКД

Големина: 54

Бренд: srpski

Град: Скопје

Материјали: nz

Ознаки: zacuvano

Состојба: многу добра

Додадено: 19.5.2021

Прегледи: 100

0

Убаво пролетно Сако, не се гужва многу. Убава постава. Купено 3500.

Bogdan99

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

10