Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Панталони Комбинезони Нов комбинезон за на плажа
Нов комбинезон за на плажа
Нов комбинезон за на плажа Нов комбинезон за на плажа Нов комбинезон за на плажа Нов комбинезон за на плажа Нов комбинезон за на плажа

Нов комбинезон за на плажа

300 МКД

Големина: 38

Град: Тетово

Материјали: ...

Ознаки: kombinezon

Состојба: ново без етикета

Додадено: 22.5.2021

Прегледи: 163

2

Nov proziren kombinezon za na plaza, mnogu tenok prijaten materijal Ima chipkasti detali, I skroz otvoren grb koi shto gore se zategnuva Materijalot e proziren, soodveten za na plaza (za nad kupakji) Odgovara na S i M

Tam111

31
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

5