Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Панталони Широки Маслинести панталони
Маслинести панталони
Маслинести панталони Маслинести панталони Маслинести панталони

Маслинести панталони

200 МКД

Големина: 40

Бренд: traky

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: панталони маслинесто

Состојба: ново без етикета

Додадено: 6.6.2021

Прегледи: 42

1

Маслинести панталони, памучни и супер за летово. Не се мој стил и затоа ги продавам поволно. Инаку си стојат така џабе во шкаф. Бројот е 40. Се извинувам за сликите немам време да пеглам.

CocoChanel

102
1

Членот го следат

130

Членот ги следи

28