Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Плишан фустан
Плишан фустан Плишан фустан Плишан фустан

Плишан фустан

1000 МКД

Големина: 40

Бренд: нз

Град: Скопје

Материјали: плиш

Ознаки: зачуван

Состојба: многу добра

Додадено: 8.6.2021

Прегледи: 102

1

2 пати носен. Не сум веќе за голи раце. Купен 3000.

AnaJana

96
0

Членот го следат

99

Членот ги следи

29