Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Маица
Маица Маица Маица Маица

Маица

200 МКД

Големина: M

Бренд: christian audigier

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: orginal bluza maica

Состојба: многу добра

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 36

0

Квалитетна маица со принт. Оргинал by Christian Audigier. Како нова. Нема оштетувања.

danijeladani

8
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0