Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Маица
Маица Маица Маица Маица

Маица

200 МКД

Големина: M

Бренд: christian audigier

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: блуза маица оргинал

Состојба: многу добра

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 43

1

Маица оргинал by Christian Audigier. Како нова. Нема оштетувања.

danijeladani

8
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0