Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Мажи Кошула Машка кошула
Машка кошула
Машка кошула Машка кошула Машка кошула

Машка кошула

300 МКД

Големина: L

Бренд: negro

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: кошула, мажи

Состојба: добра

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 33

0

Машка кошула со долги ракави, носена, во добра состојба, се продава поради промена на конфекциски број

Zivica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0