Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Машко сако
Машко сако Машко сако Машко сако Машко сако

Машко сако

500 МКД

Големина: 52

Бренд: fc plus

Град: Охрид

Материјали: памук еластин

Ознаки: мажи

Состојба: добра

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 45

1

Машко сако, носено, во добра состојба, се продава поради промена на конфекциски број

Zivica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0