Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Мажи Панталони Машки фармерки
Машки фармерки
Машки фармерки Машки фармерки

Машки фармерки

600 МКД

Големина: M

Бренд: tommy hilfiger

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: фармерки

Состојба: многу добра

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 50

0

Машки фармерки - деним, во одлична состојба, многу кратко носени, се продаваат поради промена на конфекциски број

Zivica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0