Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Дома Облека Мажи Маица Машка маица
Машка маица
Машка маица Машка маица

Машка маица

150 МКД

Големина: L

Бренд: sixty

Град: Охрид

Материјали: памук

Ознаки: мажи

Состојба: задоволителна

Додадено: 10.6.2021

Прегледи: 46

0

Машка маица со куси ракави, носена, нема оштетување освен избелување од перење

Zivica

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0