Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Нов миди фустан
Нов миди фустан Нов миди фустан Нов миди фустан Нов миди фустан Нов миди фустан

Нов миди фустан

900 МКД

Бренд: connected(apparel)

Град: Битола

Материјали: полиестер,еластин

Ознаки: нов миди фустан

Состојба: ново без етикета

Додадено: 11.6.2021

Прегледи: 75

2

Фустанот е нов,неносен со должина до половина лист,дискретен,интересен спуштен набор на деколтето исто и на половината.Материјалот е лесен за носење и одржување.Австралиски бр.12 односно наше 40-42

Izeirijeta

86
1

Членот го следат

42

Членот ги следи

2