Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

DSQUARED FARMERKI ZA MOMČE
DSQUARED FARMERKI ZA MOMČE DSQUARED FARMERKI ZA MOMČE DSQUARED FARMERKI ZA MOMČE

DSQUARED FARMERKI ZA MOMČE

640 МКД

Големина: 34

Бренд: dsquared

Град: Охрид

Материјали: denim elastin

Ознаки: novi

Состојба: ново без етикета

Додадено: 12.6.2021

Прегледи: 39

0

DSQUARED farmerki za momče, za žal za nas mali, samo uredno ispereni i probani. Na niv pišuva vel 14,no definitivno odgovaraat za momče 10/11/12, za zainteresirani dimenzii vo inbox. Bez razmeni

Svetlana2008

198
0

Членот го следат

65

Членот ги следи

21