Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Цветно фустанче
Цветно фустанче Цветно фустанче

Цветно фустанче

250 МКД

Големина: L

Град: Валандово

Материјали: ...

Ознаки: летно фустанче

Состојба: многу добра

Додадено: 15.6.2021

Прегледи: 137

0

Не оштетено фустанче за пролет и лето. Многу удобно со свежи бои . Елегантно паѓа и е ептен модерно. Се везува на половината или позади на грбот по ваша желба.

nswardrobe

7
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

8