Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Mornarski leten fustan xl
Mornarski leten fustan xl Mornarski leten fustan xl Mornarski leten fustan xl Mornarski leten fustan xl Mornarski leten fustan xl

Mornarski leten fustan xl

500 МКД

Големина: XL

Бренд: mk

Град: Ресен

Материјали: mornarski fustan sin pamucen bel

Ознаки: mek fustance prijaten

Состојба: ново без етикета

Додадено: 22.6.2021

Прегледи: 138

3

Fustanot e so mk kvalitet, prekrasen pamuk so ne blednee, tolku e udoben so mozite da go nosite i kako noknica. Odgovara za pokrupni devojki ili trudnici Eve dimenzii: Celosna dolzina:112cm Dolzina od pazuva nadolu:92cm Od pazuva do pazuva:50cm se tegni do 64cm

KettyK

97
0

Членот го следат

75

Членот ги следи

65