Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Bela dolga suknja
Bela dolga suknja Bela dolga suknja Bela dolga suknja Bela dolga suknja

Bela dolga suknja

100 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: indisko platno

Ознаки: bez mana

Состојба: многу добра

Додадено: 23.6.2021

Прегледи: 83

2

Nosena nekolku pati bez znaci na nosenje kako nova e

HKanana

2
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0