Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Фустан
Фустан Фустан Фустан

Фустан

200 МКД

Големина: 40

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: fustan

Состојба: многу добра

Додадено: 23.6.2021

Прегледи: 227

3

Фустан бело - тегет со постава , носен неколку пати без оштетувања. Од страна има патент должина 90цм димензија на колан 42см

Ivikiwi

51
0

Членот го следат

47

Членот ги следи

17