Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Наскоро пристигнуваат нови промени. Ве молиме прочитајте повеќе информации за истите тука.

Fustan Unikat
Fustan Unikat Fustan Unikat Fustan Unikat Fustan Unikat Fustan Unikat

Fustan Unikat

2499 МКД

Големина: 40

Бренд: italianski

Град: Виница

Материјали: pamuk 100 %

Ознаки: dolg, pamucna cipka

Состојба: многу добра

Додадено: 25.6.2021

Прегледи: 336

6

Fustanot ednas e nosen za prigoda kupen od Kamala Gallery unikaten nema drug👌😍 Edinstven e! Odgovara M, Lvel. Za poveke info poraka! Cena fixna, razmeni ne

LidiaKares

125
0

Членот го следат

41

Членот ги следи

11